Designerski fotel kokon DessiHome

Przez ostatnich kilka sezonów jednym z najbardziej popularnych wyposażeniem ogrodów i tarasów jest fotel „kokon”. To bardzo designerski mebel, który idealnie łączy w sobie wszystko, czego poszukujemy w bardzo nowoczesnej i komfortowej strefie wypoczynkowej. W sklepach z wyposażeniem do ogrodu i na taras znajdziemy bardzo wiele ciekawych modeli wykonanych z różnorodnych materiałów. Jednak najpopularniejsze są zdecydowanie „kokony” z technorattanu.

Zalety fotela wiszącego

Fotele kokony to wybór bardzo elegancki, atrakcyjny, który nie wymaga montażu. Dzięki mocnemu stelażowi możemy go ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie bądź na tarasie pod gołym niebem, a do tego go przesuwać czy odsuwać tak, jak jest nam wygodnie. Fotel kokon może być wykonany z takich materiałów jak metal, technorattan lub naturalny rattan, stelaż zazwyczaj jest stalowy, a w komplecie otrzymujemy jeszcze wygodniejsze poduszki, bez których odpoczynek na tego typu fotelu byłby niestety znacznie gorszej jakości.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome oferuje swoim klientom bardzo szeroki wybór mebli ogrodowych i tarasowych. Znajdziemy tam gotowe zestawy mebli oraz poszczególne elementy wyposażenia takie jak stoły, krzesła, fotele ogrodowe, huśtawki i sofy. Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z ofertą na dessihome.pl.