Idealne podłoże na taras

Jako że w okresie od wiosny do późnej jesieni to właśnie taras oraz ogród staje się sercem domu, wyboru odpowiednich płyt tarasowych nie można pozostawić przypadkowi. Dlatego w trakcie urządzania domu warto poświęcić swój czas na dokładne przemyślenie aranżacji oraz nawierzchni tarasu, którą będziemy użytkować przez wiele lat.

Płytki tarasowe, to nowoczesna nawierzchnia

Płytki tarasowe 2 cm są niebywale trwałym materiałem, którego estetyka odpowiada na trendy najnowszych katalogów wnętrzarskich. Rozwiązanie to bardzo chętnie jest stosowane w nowoczesnych projektach domów. Natomiast walory estetyczne nie są jedynym kryterium podczas wyboru płyt tarasowych. Szczególną uwagę należy zwrócić na ich funkcjonalność. W pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie z jakimi warunkami atmosferycznymi podłoże tarasu będzie miało styczność. Pod uwagę należy wziąć również fakt czy taras będzie zadaszony czy będzie to otwarta przestrzeń. Antypoślizgowości jest bardzo ważną cechą płytek zewnętrznych. Jeżeli nasz taras umiejscowiony będzie na otwartej przestrzeni, to wtedy antypoślizgowość płytek powinna być na bardzo wysokim poziomie, żeby były one bezpieczne w użytkowaniu, a ryzyko upadku czy poślizgnięcia zostało całkowicie zminimalizowane. Oczywiście płytki tarasowe powinny również mieć wysoką klasę ścieralności oaz powinny być mrozoodporne, abyśmy mogli długie lata cieszyć się pięknym tarasem.

Oferta salonu DessiHome

W ofercie Salonu DessiHome znajdziemy płytki tarasowe 2 cm wysokiej jakości, które idealnie nadają się na taras, balkon oraz chodnik. Salon DessiHome w Mikołowie posiada jedną z największych ekspozycji płytek tarasowych o strukturze drewna i kamienia. Gwarantujemy Państwu trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.