Płytki tarasowe DessiHome

Tarasy ułożone z płyt gresowych grubości 2 cm są niemal niezniszczalne, a przy tym odpowiadają aktualnym trendom wykończenia domów, tarasów oraz ogrodów. Najnowocześniejsza technologia wykorzystana w trakcie produkcji gresów 2 cm gwarantuje wysokie parametry techniczne i użytkowe, dzięki czemu płytki sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych i są efektowne przez wiele długich lat.

Ich największą zaletą jest też to, że można je samodzielnie położyć, oszczędzając przy tym pieniądze i wykluczyć poszukiwania trudno dostępnych fachowców. Płytki tarasowe 2 cm można kłaść na różnych powierzchniach między innymi na trawie, żwirku, ale też na wspornikach. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Stwórz swój wymarzony balkon lub taras z płytkami tarasowymi 2 cm, które nadadzą otoczeniu kojącego ciepła.

Oferta Salonu DessiHome

W ofercie Salonu DessiHome znajdziemy wysokiej jakości płytki tarasowe o grubości 2 cm, które idealnie nadają się na wykończenie tarasów i balkonów. DessiHome posiada jedną z największych ekspozycji płytek tarasowych. Zapraszamy na stronę dessihome.pl.