Z jakich materiałów wybrać meble na taras?

Wszystkie meble jakie wystawiamy do ogrodu bądź na taras narażone są na działanie wilgoci, niską lub wysoką temperaturę oraz promienie UV. Żeby takie meble służyły nam jak najdłużej muszą być wykonane z dobrej jakości materiału.

Technorattan

Technorattan to sztuczny materiał imitujący naturalny rattan. Wytwarza się go z bardzo wytrzymałego włókna polietylenowego, który podlega w stu procentach recyklingowi. Technorattan posiada wysoką odporność na kontakt fizyczny, promieniowanie słoneczne oraz różnego rodzaju plamy. Przewagą technorattanu nad jego naturalnym odpowiednikiem jest to, że można go barwić na wiele kolorów natomiast meble z rattanu można wykonać jedynie w kilku odcieniach. Technorattan jest idealnym materiałem do wyrobu elementów, które będą użytkowane na zewnątrz.

Oferta Salonu DessiHome

Salon DessiHome oferuje szeroki wybór wyposażenia ogrodowego. Znajdziemy między innymi meble na taras, zadaszenia ogrodowe, parasole ogrodowe oraz wiele innych elementów, które z pewnością usatysfakcjonują każdego klienta. Sprawdź naszą ofertę na dessihome.pl.